Opravy motorů VW Volkswagen, AUDI, Seat

Opravujeme a repasujeme všechny motory koncernu VW - Volkswagen, Audi, Seat - 1.6 TDI, 1.9 TDI, 2.0 TDI, 2.5 TDI, 2.0 TSI, 1.6 FSI, 2.0 FSI...

Opravujeme "neopravitelné" bloky motorů VW, Audi s povrchem válců Nikasil a to převložkováním vložkou na míru daného motoru.

Provádíme generální opravy problémových motorů VW 1.2 TSI, 1.4 TSI, 1.8 TSI.

Provádíme opravy hlav motorů VW, Audi, Seat - rovnání, broušení, opravujeme vymačkané - poškozené uložení vstřikovačů naftových TDi - PD motorů.

Provádíme generální opravy všech typů motorů benzínových i naftových (diesel) vozů VW Passat, Golf, Transporter, Multivan, LT,Crafter, Cady, Sharan, Touran... Audi A3, Audi A4, Audi A6, Audi A8... Seat Toledo, Ibiza, Alhambra, Leon, Altea...

Opravy, repase, GO motorů VW Seat 1.2 HTP

Generálkujeme motory Volkswagen Polo 1.2 HTP a Seat Ibiza 1.2 HTP. Většina autoservisů nabízí pouze repase hlavy tohoto motoru, ale kompletní generální opravu nejsou schopni v požadované kvalitě zajistit. Důvodem je technologie výroby tohoto motoru, kde je blok motoru vyroben jako jeden celek, který není určen k demontáži a opravě, ale pouze celkové výměně. Po letech oprav těchto motorů jsme po zkušenostech dospěli k vlastnímu spolehlivému technologickému postupu při opravách bloku tohoto motoru. Můžeme tak našim zákazníkům nabídnout nejen opravu hlavy motoru 1.2 HTP, ale i kompletní generální opravu motoru 1.2 HTP VW Polo, Seat Ibiza. Po této kompletní opravě najede motor při pravidelné správné údržbě dle zkušeností našich zákazníků dalších cca 150 tis. kilometrů bez problémů.


Koupit použitý motor z vrakoviště nebo udělat GO stávajícího?
Výměna vašeho poškozeného motoru za jiný motor z vrakoviště je vždy řešení jen na velmi omezenou dobu. Tyto použité motory mají najeto stejně nebo i víc kilometrů než váš motor a mají stejný výrobně konstrukční problém. Ten se může projevit v podstatě kdykoliv, protože nezjistíte kolik má prodávaný motor ve skutečnosti najeto a jak pečlivě byl servisován. Cena motoru z vrakoviště také není zanedbatelná. Vy ale nevíte co kupujete, protože bez demontáže to nelze zjistit. Kupujete "zajíce v pytli". Naproti tomu generální oprava vašeho stávajícího motoru vyřeší váš problém spolehlivě a se zárukou. Je na první pohled sice dražším řešením, ale ve výsledku několikanásobně ušetříte - peníze, čas a starosti.

VW T5 Multivan 2.5 TDI - GO motoru

Převložkování válců, původně Nikasil.

Potřebuje váš motor VW, Audi nebo Seat opravu?